| FireOnWater a întrebat:

Deci a venit iubita pe la mine...
Am stat in pat si dintr-o data ea incepe sa ma sarute....se urca pe mine si incepe sa ma dezbrace zicand ca e excitata si ca vrea sa facem sex...
Normal ca i-am raspuns avansurilor...si am ajunsi goi si facand...
Dintr-o data vad ca ii curge un lichid alb transparent din vagin, m-am speriat foarte tare si am fugit la baie.
Dupa cateva minute aud usa trantinduse si o vad iesint pe usa foarte nervoasa...

Si:

Cam acum o saptamana ii s-a facut rau si a vint salvarea si a duso la spital. disperat m-am dus acasa la ea sa o astept unde mam gasit cu sora ei mai mare cu vreo 2 ani.
In timp ce o asteptam sora ei a sarit pe mine si am ajuns sa eu trag...

Acum mi-e frica sa nu afle si de asta.

Ce sa fac? Sunt cu ea de 6 luni o iubesc ff tare..si nu vreau sa o pierd!

12 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Oricum o sa afle...trebuia sa te gandesti la asta inainte de a o calari pe sora sa

| JoshuaNNN a răspuns:

Dar tu cine esti... Zeul Sexului cumva? Nu de alta, dar vad ca toate sar pe tine sa faceti sex.

| Ioana22B a răspuns:

Daca o iubeai nu o acceptai nici cel mai mic avans! Sa iti fie rusine!

| pipluup a răspuns:

Nu trebuia sa te duci la baie cand ai vazut ''acel lichid ''. Acel lichid este orgasm. Orgasmul vine la fete in momentul cand sunt foarte excitate. Ceea ce trebuie tu sa fac e sa vb cu ea si sa fi foarte sincer si sa o rogi sa o luati de la capat. big grin

| andrey663 a răspuns (pentru pipluup):

Cum adica sa o ia de la capat.Sa si-o traga inca o data? Sau sa o calareasca pe sora sa inca odata.Si ce faze tari.RESPECT frate, este un nou CASANOVA

| pipluup a răspuns (pentru andrey663):

Ma refer la faptul ca sa uite tot ce s-a intamplat si sa fie friciti in continuaretongue

| diana99999 a răspuns:

Acel lichid curge mereu din vagin. eu stiu de la mama mea ca asa se curata vaginul. nu trebuia sa fugi.winking asa cum si ea ar fi ramas cand ejaculai, asa trebuia si tu sa ramai

| Angelicas a răspuns:

Aici problema e la tine. trebuie sa fii mai hotarat daca nu vrei sa o faci trebuie sa fii barbat si sa spui clar ce vrei! in rest, fa-ti curaj si spune-i adevarul poate o sa te ierte dar daca afla de la sora ei sigur nu. bafta!

| SnegM a răspuns:

Pai cel mai bine ar fi acum sa ii demonstrezi ca o iubesti, nu cred ca va afla...

| FireOnWater explică:

Eu m-am speriat credeam ca am lasat-o insarcinata...dar acum totul e ok!
Ma iertat si vrea sa o luam de la capat mz pentru sfaturi

| pipluup a răspuns (pentru FireOnWater):

Sa inteleg ca e pentru prima data cand ai facut-o, nu?

| FireOnWater explică:

Nu e prima data laughing