| babachis a întrebat:

Deci acum am o presimtire ca o fata ma place si nu stiu cum sa o abordez
in fiecare seara pe mes sta cu mine si vb non-stop si la sfarsit imi spune te pup + :X ceea ce e foarte nou la ea caci e cam ca un baiat laughing
si nu stiu ce sa-i zic ca mie imi place putin de ea
stiu ca pentru inceput mergem cu preteni la un suc sau ma rog si dupa...
deci stiu ca trebuie sa o iau incet da nu am mai trecut printr-o faza ca asta
ajutor = funda!

4 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Daca ea e mai baietoasa asta ar putea insemna ca tu trebuie s.o vezi ca e si altfel si ca ai putea fi cu ea, mai are si alta parte. pai e foarte simplu daca e mai baietoasa...(parerea mea) foarte simplu ii spui in gluma ca o placi sau si mai bine o saruti, aici exista riscu sa te alegi cu vreo palma laughing

| AlexXxander a răspuns:

Salut! in primul rand redu cat mai mult incercarile prin intermediul internetului, adica realizeaza cat mai multe "face to face", pentru ca asa vei vedea si reactiile ei si in multe cazuri te vor ajuta. Seara, inainte de culcare o poti suna si puteti vorbi ceva timp, tot prin intermediul telefonului. sau si mai bine daca veti iesi impreuna la un suc, la o plimbare (nu de la prima) spune-i direct ca te simti atras de ea si intreab-o daca si ea simte la fel. Daca da atunci iti doresc o relatie de durata! daca nu, atunci respecta-i decizia si ramaneti prieteni buni, fii alaturi de ea, pentru ca nu se stie ce va rezerva viitorul.Nu iti face griji daca nu ai mai trecut prin asa ceva, candva a fost si ea la fel.Simte-te bine in prezenta ei si incearca sa-i oferi acest lucru si ei! Succes!

| DaianaDiana a răspuns:

Pai te ajut eu...intreab-o ce face si daca are vreo atrctie fata de tine, ea daca zice ca doar amical spunnei adevarul cv de genu"pai nu stiu chiar cum sa iti spun dar mie imi place stilul tau si te cam plac"nu te rusina asta e cv firesc dar nu, fi curajos.eu sunt fata si tocmai m-am despartit de cel mai perfect bait.era romantic, amuzant si sincer si asta m-a impresionat mult, te sfatuiesc sa bagi id asta in lista ta de mess si te mai ajut
Sper ca te-am ajutat! id este dienutza.frumushik

| Andreea1090 a răspuns:

Eu as zice ca ar trebui sa o intrebi, mai ales daca ai vazut schimbarea asta la ea.Aceeasi chesti mi s-a intamplat si mie.Si eu simteam ca un baiat ma place, si eram si eu mai "baietoaica", dar incet cu incet m-am mai schimbat.Si intr-o seara, cand vorbeam pe mess, m-a intrebat daca vreau sa fim impreuna.Si mie cum imi placea de baiatul respectiv, bineinteles ca am acceptat.Deci dupa parerea mea, as zice ca ar trebui sa o intrebi.Merita!