| ItsMaxi a întrebat:

Deci... acum cateva saptamani un bff de al meu se despartise de unu ca cica " nu'i placea ca tinea la ea si ca o iubea asa, si sorasa i-a spus baiatului ala ca as fi disponibila straight face ma rog dupa 2 zile vine la mine bff'u si imi zice ca trebuie neaparat sa fiu cu el si eu normal ziceam nu sa ma lase in pace ca ma enerveaza si era fostul ei iubit s; o n; o ranesc zicea ca n'o sa fie ranita si dupa o saptamana incepe sa'mi place de ala straight face uitasem sa mentionez ..prin coincidenta sau asa acel baiat avea o groazaaaaaaaa de lucruri in comun cu mine adica era; skater, sociabil, funky, si ca sa'ar fi comportat frumos cu fetele straight face deci se ppare ca ma indragostisem iar dupaa aud astazi ca bff'u inca il mai iubeste si ca la visat ca'l imbratisa :\ era asa de fericita sad nu vroiam s'o supar dar nu inteleg totusi ea mi-a zis du'te fi cu ala ca vreau sa'l uit bla bla si acum cand ma indragostesc de el imi zice ca inca il mai iubeste doamneee broken heart...cel mai mult ma deranjeaza ca tipul avea o multime de lucruri in comun c u mine sad e ca si cum "am fi suflete pereche" dar nu vreau sa sufere cea mai buna prietena a mea broken heart poate e mai bine sa fie ea cu el ..chiar daca o sa dureze alti ani ca eu sa'mi gasesc acel tip pe care il visasem mereu asta e sad va rog dati-mi niste sfaturi as avea nevoie sad

Răspuns Câştigător
| Pinky13 a răspuns:

Daca nu vrei s-o ranesti pe prietena ta, cel mai bun lucru ar fi sa incerci sa-l uiti pe baiatul respectiv si sa pornesti in cautarea altui baiat potrivit pentru tine.
Iar in ceea ce o priveste pe prietena ta, incearca s-o cuplezi iar cu baiatul de care iti place, fa macar o fapta bine si vei vedea ca o sa fii rasplatita; )

2 răspunsuri:
| ItsMaxi explică:

O sa incerc sa'l uit happy multumesc pentru raspuns pinki love struck love struck kiss, si app dj la ce imi ajuta mie laxativele laughing rolling on the floor))