| ionyionelutza a întrebat:

Deci acum jumatate de an am cunoscut un baiat,ne-am placut dim prima am fost ceva timp impreuna,cu el mi-am inceput viaa sexuala.a fost ok o vreme dar apoi el a vrut sa ne despartim,dar mi-a spus ca nu a face asta ca apoi eu sa nu cred ca el si-a batut joc de mine,mi-a spus ca nu vrea sa ma faca sa sufar ca e mai bine asa ca el nu vrea o relatie serioasa momentan ca nu are timp de relatii, i ca nu suntem pe aceeasi lungime de unda ca el tine mult la mine dar ca eu am luat totul prea repede, am hotarat sa ramanem amici dar dupa 2 saptamani am intrat iar intr-o relatie deschisa. Dupa un anumit timp eu mi-am gasit pe cineva si nu i-am spus si mi-a reprosat.De Pasti eram la el la tara(eu stateam la o prietena) si am iesit cu acea prietena si inca un amic de al meu la bar acolo era si el, prietena mea a plcat afara iar el cand a vzut ca am ramas singura cu ael amic m-a chemat la el.De fiecare data cand imi spune ca vrea sa ne vedem eu am acceptat si aseara l-am sunat si eu si i-am spus ca vreau sa ne vedem(el fiind la rata iar eu la oras cam 25km distanta) iar el a spus ca vine( a venit cu scuteru)..De fiecare data imi spune ca sunt babaloaica ca el tine la mine.Dar nu stiu ce sa cred. daca tot tine la mine de ce nu vrea sa fie cu mine? Eu una explicaii nu i-am cerut niciodata cat timp am fost impreuna, dar im spunea tot ce facea cu cine si ce vorbea fara sa il intreb si acum face la fel, l-a fel a facut si in perioada in care eram doa amici:d.ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| noname2021 a răspuns:

E frumoasa relatia dintre voi doi, daca el tine la tine e bine da doar daca zice si el asa...nu e bine.intreaba-l si vezi de ce nu vrea sa fiti impreuna, el sigur o sa iti zica de ce.curaj!

| ionyionelutza explică (pentru noname2021):

Spune ca nu ii place sa dea explicatii, ca lui ii place sa se distreze si nu stie niciodata ce o sa faca peste cateva ore, si el cum sta la Bucuresti(acolo face facultatea) daca se duce in club si eu stau acasa nu se simte bine cica asa se simte fara obligatii

| noname2021 a răspuns (pentru ionyionelutza):

Atunci nu mai vorbi cu el, vezi daca o sa te mai caute, daca da inseamna ca ii pasa de tine si daca nu stii raspunsul...

| ionyionelutza explică (pentru noname2021):

Multumesc frumos asta o sa facbig grin.:*

| noname2021 a răspuns (pentru ionyionelutza):

Chiar nu ai pentru ce sa-mi multumestihappy Placerea a fost de partea mea