| anonim_4396 a întrebat:

Hey big grin! Deci am fost impreuna cu un baiat din septembrie pana in decembrie. Dupa ce ne-am despartit am tinut legatura, vorbeam in fiecare zi, inca il iubesc si stiu ca si el inca ma iubeste pentru ca se vede, dar nu ne putem impaca [ nu o sa zic de ce ]. Azi prietena mea cu care ma inteleg foarte bine si o stiu de 8 ani mi-a zis ca. il place foarte mult. dar stie ca si eu inca il plac, si stie ca si el inca ma place pentru ca i-a zis chiar ei. Nu stiu ce sa fac. Ei ii spuneam tot si acum ea a stricat tot sa zic asa straight face Dc a facut asta? Eu ce sa fac acum? Nu vreau sa-i pierd pe niciunu... Dar nici nu pot trece cu vederea peste faptul ca ea il place si nu o sa renunte la el straight face. Help! sad

3 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

sad aiurea rau! daca te-ar place de adevarat nu ar putea sta fara tine,adica te plac dar prefer sa fim despartzitzi! parerea mea!
cat despre voi,daca baiatul la o adica te alege p tine,ea ar trebui sa stie ca deja era al tau,daca e invers si nu vrei sa fi martor la povestea lor de dragoste, cred ca-i vei pierde!
prietena asta a ta cam are tupeu in ea! ea nu te considera prietena adevarata d vreme c este in stare sa-ti faca una ca asta!
incearca sa nu-i mai sp nimic d el sau d voi doi, ar putea-o folosi in potriva ta!

| aliybella a răspuns:

Trebuie sa renunti la unul dintre ei. acum doar tu stii care merita mai mult prietenia ta

| BuZz_6312 a răspuns:

Pacat ca nu ne spui dc nu va puteti impaca. niciodata? daca chiar nu va puteti impaca niciodata eu cred ca ar sa te gandesti ca il iubesti ca pe un amic si pe prietena ta la fel si sa ii lasi pe ei sa decida daca vor fii impreuna sau daca nu, si sa ramai prietena amandurora