| nimicaici a întrebat:

Deci am facut 8 luni de cand il iubesc. El nu stie si suntem prieteni buni, dar faza e ca.cat timp il voi mai iubi? [ am fost cu el 2 saptamana. acum 2 luni ] si nici acum nu il pot uita. dar chiar.chiar nu mai am nici o sansa? eu chiar il iubesc straight face

1 răspuns:
| olian a răspuns:

Pai si care este intrebarea? aaa gata am vazut eu cred ca ai sanse mari numai ca trebuie sa-i spui ca iti place de el, bafta si La multi ani!