| annemarie_9916 a întrebat:

Deci am fost cu un baiat timp de 3 luni d zile dupa care au inceput certurile.Ne'am certat si imbacat d vreo 6-7 ori. El credea ca il insel cu prietenul luy cel mai bun (pentru ca ila a fost fostul meu iubit) si mereu ne vedea impreuna dar ciudat ca mereu ne intalneam din coincidenta (eu cu fostul). Nu era foarte gelos dar a vrut sa ma faca p mine geloasa spunandu-mi ca are fete dragute la scoala si chestii de genu ista.Eu sufar d gelozie (nu mult) dar asta doar pentru ca in timpul unui sarut mi-a spus ca ii place de o fata (a spus asta la misto) dar eu l-am crezut.De gelozie i-am zgariat masina cu cheia si luyi si prietenului lui.Sa suparat p mine rau.cryingNuj c sa faccrying Sunt disperata... Ce vreau eu de la voi este sa aflu cum pot sa revenim prieteni (pentru ca iubiti nu am mai putea la cat de suparat e p mine). Este asa de suparat inat nici buna sau pa nu-mi mai zice, nu-mi mai raspunde la telefon, si il vad mereu suparat.Cum pot sa ii recastig reincrederea si eventual sa imi pot lua o piatra d p inima crying. Plz ajutati-ma va ofer

6 răspunsuri:
| HBK a răspuns:

Ai putea sa-i faci o declaratie de dragoste ceva mai special, sa-l atingi putin la sufletul lui deja ranit.Insista,vorbeste cu el. Spune-i ca pretuiesti foarte mult prietenia voastra, sau orice om merita o a doua sansa.Ca nu mai exista nimeni in viata ta decat el, dar sa nu faci sa pari ca esti dependenta de el cu ceva.Succes:*

| jolie a răspuns:

Trimite-i un sms si expl.ca ai facut asta pentru ca il iubi.prea mult si ca te-a durut mult cand ti-a spus ca-i place alta fata si ai crezut ca asa o sa-si dea seama ca esti disperata ca il iubesti etc dar in acelasi timp iti pare foarte rau pentru ca iai zgariat masina si rogal sa accepte sa iasa la un suc, o cafea cu tine macar in calitate de,, prieteni,, daca nu iubiti sa iti poti cere scuze face to face. SUCCES

| roxynutza a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu el si sa ii spui ca iti pare rau pentru ce ai facut si totul a fost intr-o clipa de inconstienta.Chiar daca va despartatiti mai zii odata ca nu l-ai inselat si daca vrea puteti ramane amici. succes :X

| annemarie_9916 explică:

Pai pagubele au fost platite de familia mea. dar el nu vrea de loc sa mai vb cu mine nu ma lasa nici macar sa incerc sa-mi cer scuze...as da timpul inapoi sai simt buzele calde intr-o scara de bloc rece!crying(mi'e dor de el...plz spuneti-mi c sa fac!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu prea stiu. dc nu vb cu el si sai spui ca iti pare rau si daca ai putea.sa-l ajuti sa plateasca daunele de la masina. cel putin asa cred eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ajutal sa plateasca daunele!