| anonim_4396 a întrebat:

Deci ...am nevoie de sfaturile voastre: am trait o poveste foarte frmoasa c un tip de fapt eram simpli amci dar amandoi simteam ceva mai mult el ma trada mereu( ombinanduse cu altele si chiastiid e genu) dar stiam ca tine la mine si l-am iertat de multe ori, recent a stat cu mai mult prietene de ale mele si cred ca asta doar pentru a imi face in ciuda dpa ce eu nu l-am mai luat in seama si ma intalneam cu un coleg de clasa de al lui si mereu cand ne vedeam incerca sa ne desparta ...sau il facea pe el sa uite, ceva in genu iar acum el spune ca nu a fos nimic si ca totu e doar o gluma, eu m-am gandit de mult sa il uit de tot. dar nu prea pot, ce spuneti e bine ce fac? o sa renunt la el definitiv chiar daca tin la el ft multstraight face?

3 răspunsuri:
| Florennce a răspuns:

Neah. e un afemeiat! straight face

| yappi a răspuns:

Da cred ca ar fi mai bine sa renunti la elstraight face>Sunt cam in aceeasi situatie tipul spune ca nu poate sa se impace cu mine pentru ca e stresat cat e cu mine dar incep sa cred ca el nu vrea sa ne impacam pentru ca asa nu ar mai avea dreptul sa umble dupa altelehappy

| CristineDelaruss a răspuns:

Draga Amy, toate trebuie facute odata. Nu vei avea nimic fara sacrificii. Gandeste'te la ce ti'am scris! Numai bine!>big grin