| CastorR a întrebat:

Deci am o problema...
Am o fata in clasa pe care o plac(am mai fost impreuna cu ea) dar acum ceva timp, ea a fost cu un prieten de al meu. Apoi a vorbit numai cu mine si m-a tinut de mana, etc.Si acum am aflat ca ea este din nou cu prietenul meu.
Dar eu cred ca ea ma place pe mine petru ca ea inca vorbeste foarte mult cu mine, etc.
Voi ce parere aveti?
Cum sa fac sa aflu?

Răspuns Câştigător
| florin3l_6055 a răspuns:

Tu esti ca o consolare pentru ea. Parerea mea e ca ar trebui sa cauti pe altcineva nu are rost sa stai dupa ea

2 răspunsuri:
| AngelaRAmona a răspuns:

Incearca sa aflii de la prietenul tau.cum decurge relatia ei cu el...si care e motivul despartirii. Discuta si cu ea.si incearca sa aflii ce parere are despre tine

| deyu1998 a răspuns:

Intr-un singur mod. Asteptii sa se desparta de preitenul ei si dai loviturawinking Te duci la ea si o intrebare daca vrea sa fie ca tine.winking