| TheButterflyEffect a întrebat:

Deci am un baiat in clasa mea, cu care am fost si inca il plac. El se da la toate fetele acum, chiar si la mine. Ii place de o fata care are prieten si care nu il place. Oare mai am sanse? Mentionez ca ne cam certam, dar avem si momente bune [m-a tinut de mana acum cateva zile ], si uneori inca vorbeste de ce nu am facut cat am fost impreuna.

2 răspunsuri:
| andrei a răspuns:

Daca ai fost si il placi de ce nu imi esti?

nu se da la toate... e doar smecher daca iar palcea de cineva nu sar mai da si la altelebig grintongue
vrea sa arate cat ii el de smecher

| -'anonimaA'-anti-fundita- a răspuns:

Nu stiu ce sa zic.cred ca totusi mai ai sanse...atat timp cat se da la toate fetele inseamna ca nun si'a gasit persoana potrivita pentru si crede, ca, cu acea fata nu are sperante.mai incearca si poate il poti"fermeca". nu iti pierde speranta. daca tea tinut e mana nu stiu poate ai sanse
succeswave