| ANONIM5677654 a întrebat:

Deci am o problema cu mozila.Cum fac ca sa nu mai arate ce am cautat recend.Eu cand dai click pe campul unde ar trebui sa caut in jos tot imi apare cautari recente, cum fac sa nu mai apara? Dau funda

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Setezi Firefox ca să NU memoreze istoricul navigării :

Firefox > Unelte > Opţiuni > Confidenţialitate > la rubrica "Istoric/Firefox va" SELECTEZI "Nu va memora istoricul niciodată" > apoi dai clik pe OK!

Toate cele bune.

2 răspunsuri:
| Constantin112 a răspuns:

Intrii in Firefox cum iti zic eu. ( daca ai firefox 15 dar si la alealtalte este tot asa doar ca nu este de 2x ori Option poate fi doar odata si dai acolo unde ti-am zis )

Firefox > Option > Option > Privacy > Firefox will : Never member history

| Irruu a răspuns:

Instalează-ţi Google Chrome, e bun şi uşor de folositt tongue