| hiphop00000 a întrebat:

Deci am o problema mare.eu am 15 ani si am un prieten de varsta mea.cand am mers la el acasa. ne-am inchis intr-o camera si ne-am sarutat iar, el a inceput sa-mi de-a bluza jos si nimic mai mult, dupa un timp m-a intrebat daca vreau sa o facem, si raspunsul meu a fost categoric nu, apoi el si-a scos-o si aproape am facut putin sex oral... apoi eu i-am cerut sa nu mai facem asta niciodata pentru ca mie nu imi place si etc. dupa un timp eram la plaja cu prietena mea cand m-a sunat. a doua zi mi-a zis ca dc am vb cu el asa in sictir dar de fapt nu am vb.si acum m-a intrebat cu ce aroma imi place. adica mai vrea o data, dar eu nu vreau ce sa fac, el a zis ca ma iubeste si de aceea vrea pasul asat important...adica nu stiu ce sa fac.numai vreau. oare ma iubeste sau isi bate joc de mine?

Răspuns Câştigător
| AmyLee_6712 a răspuns:

Draga mea, cand iti ncepi viata sexuala iti revin o multime de responsabilitati si numai tu stii daca esti sau nu pregatita pentru ele.
Ar trebuii sa vorbesti cu el si sa ii spui ca daca intr-adevar te iubeste te asteapta, nu ii ceri marea cu sarea, au mai asteptat si altii si nu au murit.Nu s-a intamplat niciodata sa moara cineva din cauza asteptarii de a face sex.
Daca tie nu iti place nimeni nu te poate obliga. Si spune`i din nou ca daca te iubeste te asteapta, iar daca el iti va spune ca daca tu il iubesti trebuie sa o faci( sigur va spune astahee hee ), atunci tu ii spui ca pana la urma el va obtine ceea ce isi doreste si se va bucura de sex incepand cu primul moment si pana la ultimul, pe cand tu nu vei mai fii never virgina( asta daca esti si acum)... Numai comunicand vei reusii...

INVATA SA SPUI NU!

Bafta!

21 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Vrea sa te pacaleasca fata mea!

Da-i jet urgent si trimite-l sa-si faca o l**a!
!

| Zenithf a răspuns:

Pai asta-i pasul prin care sa profite de tine, asta vrei? I-ai spus ca nu ti-a placut si ca nu vrei sa mai incerci asta niciodata, ce mai insista? Spune-i sa se duca sa-si caute o fufa, ca tu nu esti asa.

| Razvan a răspuns:

Inca nu ti s-a aprins beculetul? Tipul asta vrea doar sa faca sex cu tine si cam atat. Te iubeste pana in pat. Dupa aia nici nu isi va mai aminti cum te cheama.Esti prea mica pentru asa ceva si e pacat de psihicul tauwinking

| shtephie a răspuns:

O relatie se bazeaza pe respect, iar el nu te respecta, deci nu te iubeste! TU decizi ce vei face mai departe!

| Pho3nix a răspuns:

Tu chiar nu iti dai seama? Treci pe la un oftalmolog poate asa vei vedea mai bine.
El vrea doar sex si nimic mai mult.
Iubire? Respect? Unde vezi tu asta?

| lextim a răspuns:

rolling on the floor))) te iubeste pe dr*cu! auzi ce om. asa tio zis ca te iub. de aia vrea sa eu sugi?rolling on the floor))

| crysty08 a răspuns:

Sunt multe de spus dar un lucru e clar isi bate joc de tine te pot sfaui daca vrei crysty_rapp_2pac daca vrei

| traficanta a răspuns:

Clar isi bate joc de tine.nu vezi ca se gandeste numai la sex?straight face

I hate boys straight facestraight facestraight face

Eu zic, parerea mea, ori vorbesti cu el si ii zici ca nu esti pregatita si ca nu vrei si daca tot insista, pa paaa!

| HelpBoy a răspuns:

Daca te-ar iubi ar fi scos penisul sa il sugi.

| Nimicdespus_7705 a răspuns:

Nu face asta acum. O sa regreti sigur mai tarziuhappy

| mariy a răspuns:

Fara suprarare da eu zic ca te ia cu bombonika si te duce de nas ca sa eu faci... poate sati zica ca te iubeste mult si bine doar ca sa eu faci. eu zic sa fii mai categorika si sa-i zici si dorintele tale. daca nu le ia in consideratie nu te iubeste. simplu si logic. baiatu care iubeste are alta atitudine...bafta happy

| MeduzaInaripata a răspuns:

Genu` de azi da, maine nu... Da-i peste bot si mergi mai departewinking!

| lleylla a răspuns:

Eu cred ca doar te foloseste. Unde este respectul? Unde este dovada de iubire? Daca te iubeste, te asteapta si iti respecta dorinta, aceea de a nu face acest pas inca.Tocmai pentru ca este atat de important, ar trebui sa fi si tu pregatita atat psihic cat si fizic.Eu zic sa cauti un baiat care sa te merite! Ai grija de tine.

Lleylla

| nsn83 a răspuns:

Daca te iubeste poate sa astepte pana cand o sa fi tu pregatita! sfatul meu este sa uiti de el si sa gasesti o persoana care sa iti respecte principiile! La modul cum s-a exprimat sigur nu tine la tine si doar vrea sa te bifeze in lista de cuceriri! Bafta

| Mekeke a răspuns:

Eu cred ca fiecare intelege iubirea in felul lui. El poate intelge iubirea ca fiind o "manopera" sau o "clanta". Daca nu poti sa il intelegi paraseste-l. Nu-l mai chinui

| princess87 a răspuns:

Daca te iubeste, nu trebuie sa te forteze

| VIP a răspuns:

Te asigur ca e doar un mucos de 2 lei care doar incearca sa profite de tine.

| elena5stefania a răspuns:

Buna! Daca tear iubi nu ti-ar cere sa faci ceva ce nu iti place!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!:* Sfatul meu este sa faci acest pas cand te simti tu pregatita, cand simti ca il iubesti, daca nu ai sa REGRETI! Iar eu sp ca varsta ta e cam frageda pentru asa ceva, dar cum consideri.Bafta:*

| Iuliana_2913 a răspuns:

Cred ca este o nebunie la aceasta varsta

| Iuliana_2913 a răspuns:

Da, isi bate joc de tine