| anonim_4396 a întrebat:

Deci amica mea are o mica problema.in legatura cu o profesoara care ii este si diriginta.se comporta ciudat profesoara se uita la ea insistent(doar la ea din toata clasa),o mangaie in par din senin pe spate pe unde apuca, zambeste si amica mea se simte ciudat.care e problema? face profesoara asa niste gesturi care nu le mai face nimanui,ii e diriginta doar de un an si de semne de pedofilie sincer, e ciudat rau!(e casatorita).ce parere aveti? fara misto ca nici eu nu am crezut-o prima data laughing laughing e chiar ingrijorata!

13 răspunsuri:
| Whywho a răspuns:

Un pumn in gura sau mascatii pe ea pentru pedofiliewinking eu o patisem cu un mos se dadea la mine, 2 pumni si pleci frumos big grin

| Exilee a răspuns:

Poate bati campii. Scoala s-a terminat acum 2 luni, si tu acum ai aflat?

| jojojojome546 a răspuns (pentru Exilee):

Stiam de multtt laughing asta e faza ca stiam da nu m-a lasat nici sa pun intrebarea aici dar am convins-o, ce-i greu sa intelegi?

| grab a răspuns:

Sa se duca la director si sa ii spuna.

sau sa se duca cu maica-sa la profa intr-o pauza si sa o intrebe daca o pot ajuta cu ceva sau e cazul sa se transfera ori ea din clasa, ori profa din scoala.

curaj!

| fuzzer a răspuns:

Atata timp cat e vacanta, poti lasa scoala la o parte, pentru o vreme.
Poate profesoara e mai atasata de fata asta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate e mama ei naturala!

| 7639781254 a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing Ar iesi subiect de telenovela!

| irrumator30 a răspuns:

E profa bisexuala si e atrasa de colega ta.

| LiVeeee a răspuns:

Aoleu,e cam grav ce spui tu laughing

| Anonimmmul a răspuns:

Sa se duca la director cand incepe scoala laughing

| RebecaBiersack a răspuns:

E lezbi

| laura27ADRY a răspuns:

Poate are o problema mentala si a pus ochii pe pritena ta

| Ioncithepowerful a răspuns:

Are probleme cu clitorisu e cornoasa rau treaba