| geoox550 a întrebat:

Deci, baiatul pe care il plac eu ( PLAC in adevaratul sens al cuvantului )il vad doar duminica la biserica, nciodata in oras sau altundeva sad.

Iar, duminica asta, ca in fiecare alta duminica am mers la biserica unde a fost si el, dar deodata apare o fata draguta, slaba... dar care parea a fi o fata ff rea! el se tot uita la ea. ea la el.filtrau ( din cate imi dadeam eu seama ).

sigur eram suparatasad.parca se rupea inima in doua! sad

ea era cu ink doua fete ( cu care il barfeau )! el isi dadea seama!

acum nu stiu... el o placesad? stiu ca nu aveti de unde sa stiti voi ce este in inima lui ...darsadpoate.mnaa.sa imi ziceti si mie! ce credeti

eu vb cu el cand intra pe mess! dar de fiecare data cand intru ii o convorbire de genul : Eu:sall.cf? El:bine tu? Eu:bine.

el nu continua. tot eu trebuie sa zic cvea.sad...stiu ca ee ceva normal...deoarece eu am intrat pee el. dar macar! ceva!

el nu intra niciodata pe >mine!

6 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Da, tu simti ceva pentru el, dar el fie e confuz, fie nu te place, fie doreste o fata pentru. alceva. Fara a nu intreba direct si deschis care-i treaba cu el, nu ai de unde sa stii ce simte si ce gandeste.

| Elena1234456 a răspuns:

Pai regret sa te anunt, dar baiatul asta nu te place! Oricum, daca te placea, nu filtrau impreuna chiar sub nasul tau.Sau continua discutia macar.

| geoox550 explică:

Pai ...merge ca o persoana normala la biserica.in rest este un baiat normal

nu este cel mai sfant!happy.

| ddanaraluca a răspuns:

PucChy, lui Raluusmug
Stii cine is, nu?laughing:*
Uite, nu iti face tu ganduri ca poate nu filtra si ti se parea doar, da?kissCum zic si ceilalti poate ii timid sau poate nici el nu mai stie ce sa zica! Nu te necajiwaiting
De fapt oricum deja, ti-o trecut fluturasiilaughing
Deci, ai grija>big grin

| Seby91 a răspuns:

Pur si simplu poate e timid happy mai ales ca ai zis ca merge la bisericatongue

| petrik24 a răspuns:

Presupun ca tipul despre care vb este o pers religioasa, prin urmare tot ce inseamna sex feminin pentru el e subiect tabu( interzis)happy, nu ar trebui sa fii trista. Uite ce trebuie` sa faci concret itr-o zi documenteaza-te despre un subiect religios si cand il vezi liber, eventual dupa slujba, intra in vb cu el despre respectivul subiect fa-l interesat de asta, si usor usor dezvolta dialogul iar cand el o sa inceapa sa vb nu-l orpi sub nici o forma asculta-l pana termina ...crede-ma se va schimba totul. sper sa -ti fie de folos cel putin la mine a functionat asa m-a agatat fosta iubita pe minelaughing