| geoox550 a întrebat:

Deci, baiatul pe care il plac eu ( PLAC in adevaratul sens al cuvantului )il vad doar duminica la biserica, nciodata in oras sau altundeva sad.

Iar, duminica asta, ca in fiecare alta duminica am mers la biserica unde a fost si el, dar deodata apare o fata draguta, slaba... dar care parea a fi o fata ff rea! el se tot uita la ea. ea la el.filtrau ( din cate imi dadeam eu seama ).

sigur eram suparatasad. parca se rupea inima in doua!sad
ea era cu ink doua fete ( cu care il barfeau )! el isi dadea seama!

acum nu stiu... el o placesad? stiu ca nu aveti de unde sa stiti voi ce este in inima lui... darsadpoate.mnaa.sa imi ziceti si mie! ce credeti

eu vb cu el cand intra pe mess! dar de fiecare data cand intru ii o convorbire de genul : Eu:sall.cf? El:bine tu? Eu:bine.

el nu continua. tot eu trebuie sa zic cvea.sad...stiu ca ee ceva normal...deoarece eu am intrat pee el. dar macar! ceva!
el nu intra niciodata pe >mine!tongue

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca o lace pe fata aceea dar nu ar fi exclus. Daca nu o cunoaste probabil a fost curios, de aceea o privea asa. Cat despre voi doi nu stiu ce sa zic... mi s-a intamplat si mie de multe ori. Nu mai spune si tu sall.cf? spune de ex : Ai vazut ce soare este afara, as merge in parc... sau : intreaba-l de o melodie daca o are. Sau cand el iti spune bine, tu? Nu mai raspunde si tu bine, spune-i exact ce faci atunci.

3 răspunsuri:
| Hmmmm a răspuns:

Ce credinciosi sunteti frate.umblati la biserica sa agatati baieti.sunteti niste pipite tare inteligente.imi e scarba...

| madycumada a răspuns:

Bellasmug Mergem noi sa agatam si rupem totsmug Raman doar babele. smug

| pissiic a răspuns:

Pai cauta subiecte de discutie, intreaba. l daca iese afara, in oras sau ma rog. incearca sa te apropii de el ca sa nu suferi tu dupa sad :*