| Ana1017 a întrebat:

Deci cea mai buna prietena a mea l-a intrebat pe baiatul de care imi place(in timp ce el era cu o fata) daca dupa ea va fi cu mine si el a zis "mai vorbim". Ce inseamna?

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Păi poate insemna că depinde cum va evolua relatia lui cu fata aceea, si dacă nu va fi nimic intr e ei, te alege pe tine.

2 răspunsuri:
| gingergirl1 a răspuns:

Ca se mai gandeste. Oricum ar fi urat din partea lui sa o lase pe prietena sa(dar ma rog, asa sunt majoritatea relatiilor 13-14 aniwinking

| OchiiDinUmbra a răspuns:

Inseamna ca baiatul nu tea considerat urata, dar fiidnca el era impreuna cu cineva, nu s-a gandit daca ar vrea sa fie cu tine sau nu.si din moment ce tea crezut draguta, nu a vrut sasi strice sansa fara sa se gandeasca.sau poate vrea sa fie cu tine dar nu a vrut sasi raneasca actuala prietena si astepta sa se desparta de ea