| GreenShinyApple a întrebat:

Buna TPU.
Azi baiatul de care imi place de ceva timp m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el. I-am spus ca vorbim maine si ii zic atunci.Intrebarea este cum sa le zic parintilor.Recent au fost suparati pe mine pentru ca am luat un 5 la mate si nu sunt sigura daca imi permit sa-i intreb asa ceva. P. S. Am 14 ani happy

3 răspunsuri:
| tatiiianaa a răspuns:

Pai si eu am 14 ani si daca nu te lasa parinti sa stai cu cinevaa poti sa o tii in secrethappy daaca nu, vb cu parinti si spunelee ceva. ca dorde si ei au fost copii si asa e adolescentawinking puup happy

| ღtuweetyღ a răspuns:

Poi..nu trebuie sa le spui neaparat. dar faci ce crezi tu ca e bine...pt ca daca iti plcae de acel baiat. o sa-ti para rau sa-l refuzi.

| yasmin123 a răspuns:

Fi cu el. si apoi zile partilor mai tarziu cand iei un 10