| Chirila_Gabriela_2003 a întrebat:

Ce inseamna daca baiatul de care iti place te intreaba daca il placi?
Pe mine m-a intrebat de vreo 3 ori si atunci cand il intreb daca ai vrea sa fie adevarat, el a zis brusc ca are o prietena(stiu ca nu are sunt 100%)si sa nu incerc sa ii desparta ca el nu o va lasa pe ea pentru mine si chestii. Unde incearca sa bata?

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Esti o catelusa frumoasa, atat spun

| Chirila_Gabriela_2003 explică (pentru RAY):

Ce legatura are?

| RAY a răspuns (pentru Chirila_Gabriela_2003):

Esti frumoasa si tu spui ce legatura are, spune si tu mersy

| Chirila_Gabriela_2003 explică (pentru RAY):

Da scuze mersi

| COdP a răspuns:

Vrea sa vada daca te duci la altul sau daca chiar iti place de el

| Chirila_Gabriela_2003 explică (pentru COdP):

Sunt sanse sa ma placa sa nu?
Altfel de ce iar pasa

| Chirila_Gabriela_2003 explică (pentru COdP):

Crezi ca sunt șanse sa ii placa de mine sau nu?
Alt motiv nu mi as explica

| Chirila_Gabriela_2003 explică (pentru COdP):

Pai i-am zis ca il plac si ca i-am zis deoarece nu mai putea tine in mine si a avut o reactie cam rea, mi-a zis ca e foarte bine pentru mine sa ma duc sa imi caut pe alt cineva ca el nu e pentru mine.