| CCLeaN a întrebat:

Deci cum sa incep... Imi place de o fata si cred ca si ei ii place de mine, dar nu stiu cum sa imi arat sentimentele fata de ea. Vorbim foarte des mai ales pe facebook(ne tot trimitem inimioare si pupici), mai iesim in parc( cu colegii ca acum am terminat a 8-a). Astept pareri.

Răspuns Câştigător
| ռօCօოოεռէ a răspuns:

Buna. Iti poti arata sentimentele si admiratia fata de o fata in nenumarate moduri, prin gesturi foarte mici, ca de exemplu : daruieste-i o floare (chiar si o floare culeasa din gradina cuivalaughing, dar ai grija sa nu ajungi la politie), las-o pe ea sa treaca prima, daca tot sunteti in parc, cumpara-i o inghetata, cand sunteti mai singurei ia-o in brate, sau pune-i mana pe umar.fa-i complimente legate de orice. vestimentatie, ochi, felul in care ii e aranjat parul, uita-te in ochii ei de cate ori ai ocazia, zambeste si fa-o sa zambeasca. Pune-o pe ea in prim-plan in discutia voastra pentru a se simti apreciata. Succes!

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Parerea mea este ca faci bine, dar se poate si mai bine. De exemplu, cred ca ai putea inlocui macar pupicii virtuali cu unul real si sa o inviti sa mearga cu tine in parc, dar nu cu toti colegii.

| Burlacu006 a răspuns:

Zii frate ce simti sigata.

| joker50 a răspuns (pentru Burlacu006):

De ar fi la fel de usor precum zici sad

| BeatrizBetty a răspuns:

In primul rand spune-i ca o placi. Poate nici ea nu are curajul...dar cum tu esti baiat fi tu cel care face primul pas spre o relatie cu ea!winking

| GigirlMrr a răspuns:

Pai,daca tu esti sigur ca ea te place fa-ti curaj, du-te la ea si spune-i! cu încredere! happy sper ca te-am ajutat laughing