| DragonuAlMare a întrebat:

M-am indragostit de o fata si vreau sa mi-o fac iubita.
Eu sunt pe clasa a 5-a si ea pe a 8-a. Problema e ca nu stiu ce va spune, vorbesc zilnic pe facebook cu ea si la scoala in pauza, ne trimitem inimioare, pupici in fine.
Ii scriu si eu si ea pe facebook, deci vorbim mult. Azi mi-a spus "Al meu

4 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

Joaca mai Metin si lasa-ne cu dragostea ta de 2 parale. Esti clasa a 5 -a, trezeste-te cu prostiile astea.

| pufulescu a răspuns:

Baga-te tare pe ea ca deja te invidiaza userii care nu fac sex, ca ywar! big grin

| Cσcσ a răspuns:

Salut!
Cred ca ti-a spus asa in gluma. E totusi clasa a 8-a, iar tu a 5-a. Nu ca ar fi o diferenta prea mare, dar esti tu mic pentru asta. Mi s-a intamplat si mie chestia asta deci stiu ce vorbesc.
Cel mai bine, intreab-o daca vrea sa aveti o relatie, dar nu cred.
Mai bine vezi-ti de scoala, cum si ea ar trebui.
Succes!

| DragonuAlMare explică:

Mi-am facut-o deja. Fara raspunsurile voastre de nimic. Oricum multumesc ca ati raspuns