Deci daca ti-a venit menstruatia si ai facut si un test de sarcina care a iesit negativ
dar ai stari de voma de moleseala si somnolenta esti gravida?
TInand cond ca iubita mea nu a mancat 2 zile a plans intruna si nici nu a prea dormit cine stie ce?
A fost o problema de familie care a afectato

Răspuns Câştigător
| PsihinG a răspuns:

Daca prietena ta a facut testul de sarcina si a iesit negativ si a avut si CM, cu siguranta nu e insarcinata.
Aceste simptome le are din din cauzele care le-ai mentionat tu mai sus ( stres, lipsa poftei de mancare si faptul ca nu sa odihnit suficient).
Fi alaturi de ea, spune-i sa se linisteasca, altfel se imbolnaveste si nu rezolva nimic.

| PsihinG a răspuns (pentru PsihinG):

Iti mai dau un sfat, data viitoare cand o sa faceti dragoste, protejati-va, in felul acesta scapati de o grija destul de mare din viata voastra.

| ςคтคℓίηßяùηηєтśέĻĻยℓ explică (pentru PsihinG):

Auzi PsihinG i-sau intarit si sanii
Din cauza Lipsei de sex Ultimul contact sexual l-a avut pe 14.04. 2012 este si din aceasta cauza?

| aryana1991 a răspuns (pentru ςคтคℓίηßяùηηєтśέĻĻยℓ):

Eu am avut aceleasi probleme si am fost la medic.mi s-a spus ca am avut o sarcina falsa cu alte cuvinte ovulul nu era fecundat cum trebuie si organismul a expulzat sarcina de la sine.mergeti la medicul ginecolog nu e de gluma

| PsihinG a răspuns (pentru ςคтคℓίηßяùηηєтśέĻĻยℓ):

Nu are legatura abstinenta cu intarirea sanilor.