| tiina a întrebat:

Acum 4 zile am facut un test de sarcina si a iesit pozitiv azi am facut altul si a iesit negativ simptome am voma somnolenta stare de nervi oboseala greata dimineata ma puteti ajuta ...............VA ROG AMI DORESC UN BEBE

6 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Pentru siguranta ta mai fa un test peste cateva zile.Iti doresc sa ai un bebe sanatos si frumos.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Mergi la medic si vei avea un raspuns 100% sigur.

| Farcas a răspuns:

Du`te la medic, si fa`ti un control, pentru un raspuns sigur.

| Psihoyounger a răspuns:

Pentru a fi mai sigura, iti recomand inca un test in cateva zile. Dar pentru a fi convinsa cu adevarat, cel mai indicat este sa mergi la un medic ginecolog si sa iti faci un control. E mult mai sigur decat un test de sarcina i nu costa exagerat de mult(presupun). Sunt baiat si poate pare ciudat sa vb eu despre lucrurile astea, dar l urma urmei, si noi baietii tot pe acolo venim.:d Deci, mergi la medic pentru a fi sigura, mai ales ca ai si acele simptome care nu arata bine deloc dupa parerea mea! Daca e sa ai un bebe, ii doresc multa sanatate. Daca nu, iti doresc numai tie:d. Sper ca ma vei tine la curent. Bafta!

by Psihoyounger

| RetroX a răspuns:

O "vizita" la doctor e cea mai buna solutie! happy

| pίTίк a răspuns:

Daca ai smtomele...sa fi sigura k o sa faci 1 bebe.probabil al 2-lea test nu a fost facut corect si de asta a iesit negativ...