| deea_2300 a întrebat:

Deci dati. mi sh mie un sfat sau ce sa fac. fostul meu prieten crede despre mine ca am o minte de copil sh ca sunt. nebuna,. am fost certata cu el si aseara am intrat pe el pe mess si l.am intrebare cf. am inceput sa vb sh mi. a zis ca ii da lacrimile cand vb cu mine sh dc l.am bagat in seama,, aveam eu al status mel aia a lu andreea balan oops eroare sh aveam "poate o sa int ce. i cu sexul sh dansul sh cand o sa gas pers potrivita poate chiar o sa-mi placa sau ceva de genu" si are o parere proasta despre mine. o prietena de-a mea din cauza carei ne.am desp a vb azi cu el sh el i. a zis ca sunt nebuna ca nu se duce la ziua ei daca vin eu sh a zis asa" nu pot sa vin la ziua ta ca vine aia sh ma enerveaza". chiar il iubesc astazi am plans toata ziua. ce sa fac sa ma imp cu el sau.nu stiu. astazi mi. a dat sh igg pentru ac i.am zis sa nu ma mai barfeasca sh sa ramana cu prietena aia a mea. funda va rog mult

4 răspunsuri:
| dincolodevise a răspuns:

Daca te iubeste.te iubeste asa cu esti u ...sa stii ca nu e un capat de drum.o sa-ti fie greu, chiar foarte greu, dar o sa treaca timpul si o sa-l uiti. gandeste-te ca nu te merita.gandeste-te la defectele lui poate o sa te ajute sa treci mai repede peste.

| cristinuta01 a răspuns:

Cum sa te mai impaci cu el? din cate inteleg nu mai vrea el straight face ce iai facut de are parerea asta?

| Cath17 a răspuns:

Hmm.thinking pai. din cate vad eu. ii cam dura situatia! El poate nu te iubeste atat de mult pe cum vrei sa crezi tu. sau poate chiar deloc! Daca ar fi sa te iubeasca, te.ar iubi pentru ce esti... cu defecte cu calitati cu minte de copil, cu alea alea. straight face Ar trebui sa vorbesti cu el si sa.i spui cu adevarat ce simti si sa vezi daca el te mai iubeste si mai vrea sa fiti impreuna, pentru. ca: "Timpu` nu sta in loc pentru tine!" tine minte! love struck Zambeste si nu te lasa invinsa de o lacrima!

| AngelNycoleta a răspuns:

Buna deea.nu mai plange si nu mai fi trista.prietenul tau nu te meritaparerea mea este ca ar trebui sa te desparti de el, stiu iti va fi foarte greu pentru ca il iubesti.nu iti spun sa il uiti poate ca nu il vei uita niciodata,dar o sa suferi cateva zile dar mai bine suferi acum decat mai tarziu. timpul vindeca orice rana(asta nu inseamna ca il vei uita inseamna ca o sa ti se vindece rana din inima,dar nu; ti face griji nu o sa il uiti nicioata)funda? te pup:*papa, bafta sper ca te'am ajutat
ps:el sa folosit de tine, s-a jucat doar.pe viitor ai grija de cine te indragostesti