| Justonekiss a întrebat:

Deci de cateva zile am iesit cu un baiat pe care il plac fff mult, pana acum totul e ok, dar totusi mi-e frica, pentru ca el ma asigurat ca ma place ff mult dar eu nu stiu ce sa cred deoarece el a umblat cu multe fete si mi-e frica sa nu-mi faca la fel, sa ma intalnesc putin cu el si apoi sa ma lase, si de asta nu stiu daca sa accept sau nu o relatie cu el

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

In primul rand nu pune raul in fata!
Pe urma,mai iesi cu el si fii calma,nu-i da de inteles ca-l placi prea mult si studiaza-l. Poti intelege din comportamentul lui daca te place sau nu, cu adevarat.
Lasa-l pe el sa faca cei mai multi pasi si nu-ti da inima, decat cand esti sigura...

1 răspuns:
| nikol a răspuns:

Ar trebui sa incerci o relatie cu el dar sa nu pui suflet.Fii cu el, vezi cei de capul lui si daca merita pune suflet daca nu merita mai bine lasa-l ca sa nu suferi