| anonim_4396 a întrebat:

Hei.nu stiu cu ce sa incepthinking Imi place un baiat. E cu 2 ani mai mare...ideea e ca mie nu imi pacea de el doar ca a inceput sa imi placa; si am inceput sa vorbim si parea ca si lui ii place de mine. Doar ca de vreo cateva zile nu mai vorbim la fel si simt ca ma evita intr-un fel. Ma intalnesc cu el aproape zilnic deoarece avem prieteni comuni. Si eu il plac acum foarte mult. Si ma simt prost cand cred ca ma evita sau cand face ceva rau. Chiar tin la el si nu stiu cum as putea sa ii spun astea deoarece imi e frica sa nu ma evite complet din cauza asta. Voi ce ma sfatuiti? Tin mult la e( poate pare exagerat dar incepe sa imi placa din ce ijn ce mai mult de el...si nu stiu ce as putea facecrying)

1 răspuns:
| MyEssence a răspuns:

Ar trebuie sa fi sincera cu el... cel mai simplu e sa ii spui pe messhappyeu asa as face si ar fi bine sa il intrebi daca si el te placehappy