| hyrthy123 a întrebat:

Hei! Am si eu o problema legata de baieti( normal, ca orice fata dă laughing )
Inr.o zi, la scoala, profa de mate i-a spus unui coleg sa se aseze in prima banca ca o deranja la ora. Zis si facut. Faza era ca eu statem singura.n banca si mai aveam inca o colega care statea si ea singura. A stat 2-3 sec. sa se gandeasca si s.a asezat langa mine. Fazele care au urmat sunt urm.:
1. Avea chef de conversati
2. Uneori mi s.a parut ca se uita la mine
3. Cand stateam cu cotul pe banca, ma atingea cu cotul lui
4. Pe sub banca, mi.a atins piciorul cu al lui, pe urma mi-a luat picioarele intre ale lui (ceea ce mi s.a parut dragut >\\\\

6 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Faptul ca el te-a atins cu piciorul si apoi ca ti l-a luat intre picioarele lui, inseamna ca te iubeste la nebunie.

| grab a răspuns:

Si tu acum nu stii ce sa faci, right?
daca e un baiat placut, raspunde-i si tu la gesturi si vezi poate va iese de o indragosteala, pana la urma ce ai de pierdut?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prostii de 14 ani. nu cauta semnificatie acolo unde nu exista una.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the floor)))))) răutacios

| AlmightyMaui a răspuns:

Si unde e problema, primeste un boner si nu stii cum sa i-l ascunzi tu?

| DarRioO a răspuns:

Si ma rog... care este intrebarea? o.O