| anonim_4396 a întrebat:

Deci,e cam jenant insa de ceva vreme nu mai am incredere in mine,parca sunt lipsit de vlaga,am inceput sa merg cu capul in jos si nu las pe nimeni sa se apropie de mine,partea ciudata e ca,,(nu ma laud)dar la fata chiar arat bine,mereu mi se intampla sa ma priveasca insistent cate una sau mai multe,dar parca ceva ma trage in jos, nu stiu ce

4 răspunsuri:
| CristiB93 a răspuns:

Te masturbezi prea multwinking

| h3r a răspuns:

De ceva vreme... doar ai o stare de moleseala, lene, nesiguranta pe sine.
Nu e nimic jenant in asta.
Poate ar trebui sa ai mai multa incredere in tine si bineinteles, fara complexe. Simte-te bine in pielea ta, nu lasa o stare aiurea sa te traga in jos.

Take care.

| Necunoscut112 a răspuns:

De undeva vine lipsa ta de incredere, ori din familie, ori dintr-o relatie nereusita...thinking

| HappyGrumpy a răspuns:

Pai daca doar la fata arati bine, fa ceva si cu restul, un sport ceva, sa fii in forma si iti vei recapata increderea, fa ceea ce stii tu sa faci mai bine, masturbarea ajuta sa te eliberezi pana gasesti o fata care te face sa te simti mai bine, nu o inlocuieste, o sa vezi n-o sa-ti mai trebuiasca, daca devine o obisnuinta duce la neincredere. si sigur e mai simplu sa te autosatisfaci, dar nu e destul de multumitor.