| andrada a întrebat:

Deci e vb de baiatu de care imi place si mereu cand il vad sau cand trece pe langa mine nu mai imi simt picioarele. Pur si simplu imi amortesc si de abia ca mai pot merge. Nici odata nu mi sa mai intamplat asta cand mi-a placut de vreun baiat. Unori cand ma gandesc la el si stiu ca nu sunt impreuna cu el imi vine sa urlu crying... ma uit la pozele de la el de pe fbk si pot sa stau si 1 ora sa ma uit la aceeasi poza cu el ca nu ma plictisesc. Acum ca vine vacanta si nu o sa-l vad cam 2 saptamani nu stiu ce sa fac. Simt ca mor. Plz ceva sfaturi, chiar sunt innebunita dupa el love struck

Răspuns Câştigător
| Pastiluţă a răspuns:

Păi ştii. Rămâi cu picioarele pe pământ că ştii vorba aia, atunci când dai de greu visele se spulberă aproape instantaneu.
Îţi tremură picioarele pentru că-l placi foarte mult dar mai stăpâneşte-te şi tu că nu se sfârşeşte lumea dacă pleacă-n vacanţă.
Săracu băiat. ce s-ar face dacă ar fi cu tine şi ar pleca în altă ţară toată vacanţa de vară. Mi-e şi frică să mă gândesc sincer laughing

Nu mai fi aşa visătoare.Rămâi cu capu' pe umeri!winking

3 răspunsuri:
| unione a răspuns:

Te implor, nu mai pune intrebarea asta si du-te odata si vorbeste cu el fata in fata, atunci vei afla daca si el te place sau nu

| DorelSudoru a răspuns:

Du-te la doctor...si vorbesc serios

| Wladutz a răspuns:

Uite un sfat:Te duci fumos la el si ii spui ca iti place de el (stai calma ca nu iti da in cap macar te scapi si tu) si il intrebi si tu niste chesti vezi tu. Apoi ii zici daca vrea sa va mai intalniti pa timpul vacantei.ok?

Succeswinking