| andrada a întrebat:

Deci e vb de baiatu de care imi place si mereu cand il vad sau cand trece pe langa mine nu mai imi simt picioarele. Pur si simplu imi amortesc si de abia ca mai pot merge. Nici odata nu mi sa mai intamplat asta cand mi-a placut de vreun baiat. Unori cand ma gandesc la el si stiu ca nu sunt impreuna cu el imi vine sa urlu crying... ma uit la pozele de la el de pe fbk si pot sa stau si 1 ora sa ma uit la aceeasi poza cu el ca nu ma plictisesc. Acum ca vine vacanta si nu o sa-l vad cam 2 saptamani nu stiu ce sa fac. Simt ca mor. Ideea e ca nu am vb nici odata cu el si nici el nu vine sa vb cu mine desi atunci cand ma vede se uita la mine. Plz ceva sfaturi, chiar sunt innebunita dupa el love struck

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primul sfat: trage aer in piept!
Al doilea sfat: calmeaza-te! Nu trebuie sa ii arati ca esti chiar atat de disperata dupa el.Pentru baieti este mai incitant cand fata se lasa greu, ce li se ofera pe tava nu ii prea incanta!
In legatura cu picioarele iti pot spune din proprie experienta ca e vorba de circulatia sangelui care este proasta si ca in prezenta unor emotii puternice se intampla sa nu le mai simti.As vrea totusi sa revi si sa spui daca ai mainile si picioarele reci, sa vad daca nu m-am inselat.
Insa esentialul este sa te linistesti, sa fi mai relaxata si sa incepi sa vorbesti cu el pana nu ti-l fura alta.Nu e de ajuns ca se uita dupa tine, daca ai facebook-ul lui, probabil ai si id-ul, consolideaza relatia de acolo, daca asa iti este mai usor!
Bafta!

1 răspuns:
| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Dmne si eu patzesc la fel laughing
dar eu cand mai vb cu el pur si simplu imi vine sa rad din orice prostie de a lui oh go on.[si cu asta ma cam fac de rasstraight face] deci zi mersi ca nu patzesti la fel ca mine happy

in al 2-lea rand... stai cat mai mult in preajma lui.vb cu el. ajuta`l daca are nevoie de cevahappy
fi alaturi de el mereu si isi va da seama :p