| Andreeax3x3 a întrebat:

Deci, eu am 13 ani, iar iubitul meu are 16. El tocmai ce.a terminat o relatie cu o fata(7 luni). Astazi ne.am intalnit la un bloc, am stat acolo putin timp, dar cand ne.am sarutat el a zis "trebuie' sa te invat" si.a inceput sa rada, eu ma simteam groaznic, problema este ca eu la fiecare baiat am observat ca are un stil propriu de.a saruta, si al lui este cam diferit de ceea ce stiam eu.Il iubesc foarte mult,doar ca el se supara mai mereu daca nu ne vedem,cum sa fac sa invat mai repede stilul lui? si inca ceva, cand m-a luat in brate, a avut o "tentativa" -ca sa-i spun asa- de a pune mana pe fundul meu si m.a sarutat incet pe gat, mie.mi plac chestiile de genul acesta pentru ca a fost romantic, cum pot sa-i spun sa faca chestii ca acestea? Prietena mea este mereu satisfacuta de iubitul ei care stie cum sa faca aceste lucruri, va rog ajutor!

Răspuns Câştigător
| BibiIVI0IX a răspuns:

Toate alucrurile care iti dau satisfactie vin in timp, nu e bine sa te grabesti. Si poate radea pentru ca i s-a parut dragut, tu fiind mai mica decat el love struck cel putin asa mi s-a parut mie din ce ai scris. Si inca odata faza cu pusul mâinii pe fund etc, o sa vina la timpul lor, poate trebuie sa-i arati si tu asta (ca vrei) punandu-ti picioarele pe el sau chiar sa-l saruti tu pe gat. Dar nu e bine sa se intample totul asa repede :* dar daca tu vrei si esti sigura de ceea ce faci arata-i ca vrei putina perversitate! :*:*

| Andreeax3x3 explică (pentru BibiIVI0IX):

Noi am ''oficializat'' relatia - ca sa zic asa - de foarte putin timp, la ce te referi ''sa-mi pun picioarele pe el''? Daca ai putea sa-mi dai link.ul de la o poza ar fi perfect, te pup :*

15 răspunsuri:
| BonneLess a răspuns:

Din moment ce ti-a spus " trebuie sa te invat", te va invata "stilul" lui de a saruta. Nu o sa inceteze sa faca gesturile astea, din contra o sa ajunga la mai multe chestii, nu ii da voie sa ajunga si la altele cel putin pentru o perioada sa va mai cunoasteti.

| h3r a răspuns:

De când a pipăi fundul și atingeri din prima întâlnire este romantic?

| Andreeax3x3 explică (pentru h3r):

Nu a fost prima intalnirewinking noi am ''oficializat'' relatia de ceva mai putin timp, noi aveam ''glumite'' ca astea si inaintewinking

| Iubibilăă a răspuns:

Nu crezi ca ar trebui sa pui mana pe carte?
Este viitorul tau, prietena draga.
Eu la 13 ani nu stau sa ma gandesc la altele.
Cati ani ai?
Te pup.

| Andreeax3x3 explică (pentru Iubibilăă):

Am mentionat in intrebare cati ani am straight face. Si spre informarea ta, merg foarte bine cu scoala, nu las lucrurile sa scape de sub control.winking

| Alison95 a răspuns:

Daca doar a avut tentativa, inseamna ca baiatul te respecta. spune`i tu sa fie mai indraznet, sau pune`i tu mainile pe tine, unde vrei. e foarte tare chestia asta. ah si vrei sa fi atinsa peste tot?

| Anca16188 a răspuns:

La ce te referi mai exact cand spui "prietena mea este satisfacuta"? Usor, usor inveti stilul lui, dar asta inseamna ca el sa aiba rabdare cu tine..lasa-te purtata de val, ia-te dupa el, fa exact ce face el, iti va fi mai usor :*

| Andreeax3x3 explică (pentru Anca16188):

Cea mai buna prietena a mea are un iubit tot mai mare decat ea, si acela ii face toate chestiile pe care as vrea eu sa mi le faca iubitul meu happy Problema mea este ca nu stiu cum sa.i spun asta iubitului meu... :*

| Anca16188 a răspuns (pentru Andreeax3x3):

Ma refeream daca o satisface sexual big grin, dar totusi cel mai bine e sa-i spui direct..sa nu il lasi sa zica nimic, spui ce ai de zis si gata. iti va fi mai usor sa stii ce gandese.

| nonameXD121314 a răspuns:

Depinde ce stil ai tu
nu-i asa usor sati schimbi stilul daca ai facut-o de mai multe ori... asa a fos si cu ultima mea iubita iar daca iti place sati puna mana pe fund cand te saruta si chestii din astea pune-i tu mana lui pe fundul tau de mai multe ori cand nu o face si se obisnuieste el

| AccesoriiAli a răspuns:

PUNE MANA PE CARTE SI LASA satisfactiile sexuale thumbs down

| Andreeax3x3 explică (pentru AccesoriiAli):

Nu cred ca scrie undeva in intrebarea mea ''ce parere aveti despre viata mea?'' oh go on

| pitiKpitiK a răspuns:

Nu ai cum sa inveti stilul lui pe altcineva! Eu zic sa faci tot ce face el! E normal sa te PIPAIE ca sa zic asa laughing dar trebuie sa ii arati ca stii sa faci si tu chestiile astea! Si spune-i direct : IMI PLAC CHESTIILE ROMANTICE! PUNE.MI MANA PE FUND ODAT! laughing))))) ultimaaaaaaa prop era o mica glumitza dar o poti incerca! happy Pup si BAFTA