| roxanaaaaaa_3049 a întrebat:

Ma reintorc pentru a cere un sfat! pur si simplu nu mai stiu ce sa fac! Am prieten de 1 an dar de aproximativ 2 luni m-am indragostit de un prieten de al lui! il placeam de asta vara dar acum simt ca il iubesc si ca il vreau! toata treaba e ca iubitul meu este plecat la facultate la Bucuresti eu fiind din Giurgiu si l-a pus pe el sa se mai uite de mine si sa vada ce fac! de vorbit nu vorbesc cu el! el mai facea glume cu prietenul meu ca da cu masina peste el si ma fura sau ca atunci cand pleaca ma ia de langa el si de fiecare data cand trece pe langa mine (de aproximativ 5 ori pe zilaughing ) se uita nu stiu cum sa spun dulce daca asta ar fi cuvantul potrivit parca m-ar vrea langa el toata chestia e ca de fiecare data cand trece pe langa mine e cu masina ce e drept are masina super n-am ce sa zic un BMW X5 cui nu i-ar placea laughing dar in fine revenind la subiect dupa ce ma vede il suna pe prietenul meu sa ii spuna ce fac si cu cine sunt iar daca ma vede cu un baiat in preajma se uita cu geloziestraight face nu stiu ce sa cred! Ma place sau nu? ajutati-ma va rog! Il vreau nu stiu ce sa fac! a incercat sa ma sune cu privat dar aveam telefonul inchis nu stiu exact ce vroia sa-mi spuna dar am aflat de la prietenul meu ca m-a sunat! Ma place sau nu? dau funda pentru cel care ma ajuta cel mai mult! Multumesc

Răspuns Câştigător
| NickiMinaj a răspuns:

Oh, vai, dar hai sa fim ipocriti inca o data :X
Nu mi s-a parut ca din mesaj reiese interesul pentru BMW ca fiind mai mare decat pentru cel ce il detine. Mai degraba vi s-a contractat splina de frustrare.

7 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

@I'mPerfect(a)!: Punct ochit, punct lovit.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Te atrage ca are BMW? Daca da, vai de capul... tau!

Oricum e foarte probabil ca spionatul lui intens si privirile alea sa fie opera iubitului tau pe care il tii de prost si care te incearca daca iti desfaci cracii in fata unuia cu masina tunata...

Eu as paria ca da, mai ales ca esti ataaaat de indragostita de...masina lui!

Răspuns utilizator avertizat
| p1nk a răspuns:

Posibil sa fie interesat de tine deoarece prietenul tau l-a pus sa fie cu ochii pe tine insa pe langa astea poate are sentimente fata de tine si daca vr sa-ti dai seama vbeste cu el despre tine si actualul prieten sa vezi cum reactioneaza iti dai seama din discutie ceti zice cum face daca te place sau nu. Daca si tie iti place mai mult ca actualul lasa-l si punete cu el mai ales ca are si masina cum ai zis cui nu i-ar placea!

| DeadRose15 a răspuns:

Normal ca te pleace bwa roxana asa sunt baietiile place sa se joace cu fetellllllllllle pana aucurajul sa spuna te iubesc te sfatuiesc sa l bagi mai mlt in seama si vei vedea cum va veniii cu florilrewinking

| DeadRose15 a răspuns:

Nu masina face un om! poate ca tipul e de treaba si de aia il place

| Cigαяєttє a răspuns:

Sigur ca te placehappy eu zic ca ar fi mai bine sa vorbesti cu el si sa-l intrebi direct ca sa vezi ce zice.Bafta!big grin