| neatza a întrebat:

Deci imi place de cineva de la mine din scoala dar nu pot sa-i spunbig grin in fiecare zi cand trece pe langa mine se uita mine dar nu stiu daca ma place hellppcrying(

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ial de gat si baga-l la tine in dormitor sa vezi ce o sa-i placa laughing Glumeam.

| MikyMi a răspuns:

Acorda-i un pic de atentie, apropriete de el ca amica sa vezi ce are in capusor, fii dulce cu el si topeste-l dupa tine.:Xlove struck

| zeitaana a răspuns:

Pai fa tot posibilul sa aflii daca te place... pai daca te place nu stiu fa tot posibilul sa fii cu el si daca nu te place... baftabatting eyelashes

| protopopicitorescovici a răspuns:

Pai gred ca da big grindaca se uita la tine daca se uita la tine ii place dar depinde expresia fetei daca zambeste te rog imi dai funda scuze

| goodyear a răspuns:

Pai incearca ce ai de pierdut? daca va cunoasteti e bine, daca nu baga-te in seama, pana la urma cu rusinea mori de foame, decat sa stai asa sa te amagesti mai bine ia`ti inima in dinti... incearca sa vorbesti fara rusine, propune-i sa iesiti dp ore la un suc.sau in parc eu stiu, bafta

| StarX a răspuns:

Cu siguranta trebuie sa ai un moment cu el in care sa fiti ''singuri'' ...de exemplu ia ti vreo 8 carti in mana si cand trece pe hol, tu esti grabita si te izbesti de el si scapi cartile laughing crede ma merge. apoi el o sa iti ridice cartile si o sa se uite in ochi tai si... ahh ce romantic va fihee hee :X numai daca esti fata happy dar daca esti baiat ce mai astepti invit o la un suc