| andylove12412 a întrebat:

Deci, imi place de o fata, e cu mine in clasa. Am intrebat-o pe facebook daca ma place si ea a zis ca da. si de aici nu stiu ce sa mai fac cum sa fac sa fiu intr-o relatie sau ce intrebari sa-i pun sa o cunosc mai bine?

4 răspunsuri:
| Turdeanul a răspuns:

Frate invit-o la un suc sau la ceva discuta cu ea

| Bybi a răspuns:

Dacă deja a zis că da, vrea să fie cu tine, e un pas mare. De acum trebuie să fii tu, să te cunoască așa cum ești, nu să se îndrăgostească de ceva ce nu poți fi mereu. Ia și află ce-i place, ieșiți la plimbări, fii atent cu ea, fă-o să zâmbească și încearcă să o asculți când ceva o întristează. În primul rând trebuie să-i fii prieten și apoi iubit. Baftă!

| smilesandtears a răspuns:

Intreab-o daca vrea sa fie cu tine. ce e asa greu?

| cos98 a răspuns:

Bai intrati in conversati banale totul va veni intreab-o despre lucriri comune nu stiu ce dar intreab-o