| miamouse a întrebat:

Deci imi place de un baiat cu 2 ani mai mare ca mine...Cred ca si lui ii place de mine insa nu stiu cum sa ma comport, ce sa fac pentru ca suntem amandoi timizi iar atunci cand ramanem singuri (adica pleaca putin amica/-ul cu care eram)ne uitam noi doi in jurul nostru si nimeni nu zice nimic straight face e penibil! Nu stiu ce sa fac pentru a fi cu el, deoarece cred ca are impresia ca nu il plac si nu vreau sa il pierd...

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...cand se mai intampla sa ramaneti singuri, gaseste si tu un subiect interesant, si poate asa incepe si el sa vb poate ii e teama ca va fi penibil incecand sa vb cu tine, cand "nici macar nu*l placi"dar stim ca nu e adv:p succes