| anonim_4396 a întrebat:

Deci! incepem cu inceputullaughing... ii un baiat la mine la scoala. si eu ziceam ca e prost ca ma dispera si asa. dar intr-o seara am visat ca el m-a sarutat! si de atuncia imi place de el! cand il vad nu pot sa ma uit la el pentru ca nu am curajul. el, cred ca nici nu stie cum ma cheamalaughing ce sa fac sa il uit! chair nu vreau sa imi placa de el. mai ales ca nici nu stie cine sunt si mai ales ca el e mai...nu stiu cum sa explic, are un stil mai ciudat. chair nu vreau sa imi placa de el! ajutati-ma va roog!

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Cauta un alt baiat si devin-o prietena lui, e cel mai sigur mod.

| vάĝàвøήτ a răspuns:

Nu te mai gandi la el deloc ocupati timpul cu activitati`le care iti plac si o sa uiti de el tongue

| LoryBubu a răspuns:

Daca nu vrei, bun ok.ai si u ambitie foloseste'o! Si este mai bine daca-ti gasesti un prieten! Bft