| Caood a întrebat:

Deci intr-o zi erau mai multe bănci și eu am stat in una cu încă un băiat și băiatul de care îmi place a stat in o alta banca (erau vreo 6 bănci cu câțiva copii) iar el (băiatul de care îmi place) a venit la banca mea și i-a umblat prin parul colegului de lângă mine și apoi a plecat după 30 de minute a revenit și aceeași chestie a făcut după când m-am dus sa iau apa s-a dus și el sa ia apa. Credeți ca ma place sau nu are nici o legătura, mersi

5 răspunsuri:
| Alinuca776 a răspuns:

Da, si eu consider la fel. Adică dacă nici măcar nu te-a salutat nu cred că simte ceva pentru tine. Dar ai putea intra in vorba cu el, ai putea să-l întrebi după o lucrare cum îi s-a părut, si chestii de genul. Ai putea sa te împrietenește mai mult cu el să vă împărtășiți secretele si așa ați putea să vă cunoașteți mai bine.

| Caood explică (pentru Alinuca776):

Suntem la baschet nu la scoala

| Alinuca776 a răspuns (pentru Caood):

Atunci treaba sta alt fel. Eu fac baschet de performanta de aproximativ 4 ani. Deci stiu ce vorbesc în următoarele rânduri. După un antrenament greu ai putea sa mergi la el si sa il întrebi cum îi s-a părut antrenamentul sau dacă el nu ar vrea să faceți o competiție de libere sau să jucați obligata. Ai putea încerca și strategia de,, Nu mai am apa" si sa vezi daca îți va oferi el.
Bafta!

| Caood explică (pentru Alinuca776):

Mersi

Răspuns utilizator avertizat