| Caood a întrebat:

Deci intr-o zi erau mai multe bănci și eu am stat in una cu încă un băiat și băiatul de care îmi place a stat in o alta banca (erau vreo 6 bănci,. cu copii) iar el (băiatul de care îmi place) a venit la banca mea și i-a umblat prin parul colegului de lângă mine și apoi a plecat după 30 de minute a revenit și aceeași chestie a făcut după când m-am dus sa iau apa s-a dus și el sa ia apa. Credeți ca ma place sau nu are nici o legătura, mersi

3 răspunsuri:
| Fetitzacekurai a răspuns:

Eu nu cred ca e vorba despre asa ceva, daca intr-adevar te place, crede-ma, nu ar face doar atat. Poate ca s-a nimerit sa bei apa fix cand si lui ii era sete. La mine in clasa de o gramada de ori s-a intamplat ca eu sa beau apa simultan cu un baiat. Si chestia aia ca a venit la tine la banca, nu a facut-o pentru ca erai tu acolo, ci pentru ca era celelalt coleg si, din ce ai explicat tu, reiese ca acel baiat a venit la banca doar pentru a se juca cu celalat baiat (poate ca sunt prieteni buni si de aia). Poate ca te place, habar n-am, dar din ce ai relatat tu nu reiese acest lucru. Dar daca te-ar place cu adevarat ma gandesc ca s-ar purta diferit cu tine fata de celelalte fete. Este foarte posibil, cum tu il placi pe el, mintea ta sa conceapa orice gest al sau ca pe o dovada ca te place. Si asta nu e sigur. Daca crezi ca ma insel, nu trebuie sa ma asculti, dar daca crezi macar ceva din ce am spus, tine minte ceva: oriucat de mult iti place de un baiat, nu lua orice gest neinsemnat ca pe o dovada ca si el te-ar place.

| Caood explică (pentru Fetitzacekurai):

Nu a făcut asta cu același băiat a făcutul 2 diferiți și nici nu cred ca se cunosc

| Fetitzacekurai a răspuns:

Parerea mea.