| emokyda98 a întrebat:

Off nu mai stiu ce sa faccryingeu sunt cu un baiat Maryo are 18 ani, el e in austria avem o luna si o saptamana... dar faza e ca eu inca il mi iubesc pe fostul(skeetz)ma mai vad cu el ne mai pupam...Cand sunt cu el simt emotii puternice dar cand am fost cu el a stat 4 zile cu mine iar apoi s-a despartit de mine dandu-mi un trandafir rosu el veninnd din ferentari catre salajan unde stau eu doar ca sa imi dea trandafirul si sa-mi spuna:" sti? vreau o pauza nu mai sunt sigur pe sentimentele mele"m-a pupat pe obraz si a plecat am stat 3 saptamani singura iar apoi m-am combinat cu maryo un bun prietenl de-al lui(pe atunci nu stiam ca sunt prieteni buni)crezand ca il pot uita pe skeetz in pauza aceea de 3 saptamani plangeam in continuucrying. Iar acum Maryo(actualul iubit)e plecat in austria vorbesc cu el pe mess in fiecare zi mi-a luat si un cadousadnu mai stiu pe cine iubesc sincer si ce vreau(tot ce stiu este faptul ca eu inca il mai iubesc pe skeetz si el ma iubeste)Cand plecase maryo vroiam ca in lipsa lui sa il fac pe acest skeetz sa sufere dar apoi mia trezit sentimente si mai puternice fata de cele pe care le aveam)Nu stiu ce sa fac dati-mi un sfat oriceva rogcrying (skeetz are 16) eu 13

5 răspunsuri:
| Change a răspuns:

Ce mai astepti? Urmeaza-ti inima.Si din cate vad eu ea cam duce la skeetz.Ce rost are o relatie fara iubire?+esti destul de mica pentru Maryo.

| Nutemaiholba a răspuns:

Alege-l pe skeetz e mai proape de varsta ta si maryo o sa vad fete de 20 de ani mai mari decat tine oricum si ai grija in viitor cum te indragostesti
pupkiss

| marina1253 a răspuns:

Pai ar trebui sa-l alegi pe cel care il iubesti cu adevarat si care te iubeste. daca u il iubesti pe skeetz si viceversa ar trebui sa ramai cu el.in plus e mai aproape si va puteti vedea mai des.

| jubike a răspuns:

Pai daca tu il iubesti pe skeetz si invers alege-l pe el in primul rand e mai aproape de tine, iar in al doi-lea e potrivit si ca varsta(parerea meabig grin).Tu sti cel mai bine pe care il iubesti mai mult nu noi, deci tu esti cea care trebuie sa aleagahappy. BAFTA:*

| Lariisa a răspuns:

Sfatul meu este ca inca nu trebuie sa te gandesti la o relatie la o varsta atat de frageda, la varsta de 13ani nu se poate numi iubire. Atunci cand iubesti pe cineva nu poti sta cu alticineva sa te saruti... Si cand persoana iubita te lasa fara motiv adica iti cere o pauza pentru ca nu este sigur pe sentimentele lui este clar ca nu te iubeste.Probabil simte o atractie pentru tine sau eu stiu dar in nici un caz iubire.Parerea mea este ca ar trebui sa renunti la amandoi atat la Mario cat si la skeetz.O sa ai timp si de relati toata o viata de acum inainte.Deci traiesteti copilaria si mai asteapta si tu un an doi pentru a avea o relatie.(si ai grija ca atat baieti de 15 16 ani cat si cei de 17-18ani sunt foarte perversi.si vor sa obtina ceva, sti tu la ce ma referwinking )