| Maya_8602 a întrebat:

nu stiu poate ma credeti nebuna. dar, fostul meu prieten, este coleg de clasa, si inca cred ca mai ma place, desi el a spus sa ne despartim, azi, pe mess, a intrat el, peste ctva min am intrat, am iesit eu un pic mai trz, a iesit si el, si dupa am intrat pe pulso.com si am vazut ca era pe invisibil, am intrat eu, si peste 2 min a intrat si el, ce credeti? Mai ma place?

Răspuns Câştigător
| Klaaa a răspuns:

Paithinking

Poate astepta sa il bagi uh in seama pe el sa vorbiti si poate cine stie unde ajungea discutiaasmugsmug

1 răspuns:
| Denyl a răspuns:

Da chiar ai dreptatebig grin Te cred nebuna...