| Maslinutza a întrebat:

Deci... Mie imi place de un baiat, dar imi e frica sa ii spunsi as vrea sa il fac sa ma placa si sa imi spuna si el asta! Ma puteti ajuta si pe mine?

5 răspunsuri:
| XxBlueRosexX a răspuns:

E simplu... spune-i ca il placi si gata

| neutrino a răspuns:

Eu am crezut ca doresti sa te ajute el, nu noi. Oricum, misiunea ta este una imposibila.

| SkyPilot a răspuns:

Sa il faci sa te placa nu poti. Atrage-i atentia. Zambeste-i, vorbeste cu el, stai mai mult pe langa el si vezi daca incepe sa se poarte cu tine mai frumos decat cu alte fete. Daca ai acest noroc, poti sa il incurajezi mai departe.

| Maslinutza explică:

Multumesc mult tuturor de ajutor! V-as da funda la toti in afara de neutrino laughing

| Loliiiii a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa incerci sa vorbesti cu el pentru a va apropia. Dar nu fi insistenta. Cand crezi tu ca sunteti destul de apropiati ii poti spune ce simti happy. Ar putea dura putin, dar nu uita ca in acelasi timp ar putea merita asteptareawinking.