| MadutsaJefferson a întrebat:

imi place foarte mult de un baiat de la mine din scoala cu un an mai mare decit mine..nu are prietena, dar as vrea sa fiu eu prietena lui. ce sa fac ca sa ma placa? ma puteti ajuta? dau fundita (((

Răspuns Câştigător
| KiraXander a răspuns:

Imprietenstete foarte bine cu el si petreceti mult timp impreuna pe parcurs se va indragosti de tine ......si nu uita sa il ajuti si sa il intelegiwinking. funda?

| MadutsaJefferson explică (pentru KiraXander):

Mersi mult pentru sfat,, uite ca ti-am oferit o fundita happy

1 răspuns: