| DiukOAlta a întrebat:

Imi place un baiat si lui de mine ne cunoastem si m-a intrebat daca sa ma combin cu el si eu am zis da m-am despartit ca a facut o greseala si acum iar m-a intrebat ce sa ii zic ca eu cred ca tin la el macar 40%? FUNDOI

Răspuns Câştigător
| OpenMyEyes a răspuns:

Daca imi citesti intrebarile acelasi lucru am facut si eu! si nici acum nu stiu daca e bine ce am facut sau nusigh
pana acum se comporta bine si nu am obs sa greseasca fata de mine.
Sfatul meu si al tuturor este sa nu mai pui atata suflet.mi s-a spus asta de nenumarate ori si crede-ma ca asa e mai bine.
el nu iti spune din suflet "te iubesc" o spune asa ca sa te faca sa il iubesti...asa ca spune-i si tu la fel si o sa vezi ca nu o sa fi dezamagita cand o sa va despartiti.
In concluzie.impaca-te cu el si la inceput testeaza-l putinwinking

3 răspunsuri:
| nicaruaga a răspuns:

Cand vorbesti cu el, te exprimi la fel de infect? sau noi suntem privilegeati?

| RadXx a răspuns:

Nu:spune-i ca ai facut o mare greseala si ca nu ai stiut ce faci dupa acea ai zici ca al iubesti 100%

| Monica_2388 a răspuns:

Daca greseala nu a fost grava, te poti impaca cu el, ii mai poti da o sansa.Fiecare om greseste si merita a doua sansa.Dar inainte de a te impaca cu el gandeste-te bine ca dupa aia sa nu mai repete din nou greseala si gandeste-te daca ti la el sau e numai o obsesie. fundita?