| Vitriol a întrebat:

Referitor la rubrica de ma inainte:

Deci mie mi place de o fata si nu stiu daca si ei de mine.adica se uita fain la mine si zambeste si rade incet, sta cu mine la povesti cand are ocazia si cand e in dificultate imi cere ajutorul.cand o claxonez cu bita rade si roseste.credeti ca ii place de mine? dau funda!

cum ii dau de inteles ca o plac, in asa fel incat sa nu fie evident pentru toti? adica o metoda mai subtila.nu o pot scoate la suc, ca poate ma vede cineva care ma stie si ajung subiect de barfa.cum s-o fac sa isi dea seama?

Răspuns Câştigător
| agentulagent a răspuns:

Din descrierea care ai facut-o este evident ca si ea te place, dar la urmatoare intrebare, in ceea ce priveste cum sa o faci sa inteleaga ca o placi e foarte simplu si o sa ai succes 100%. Spune-i in fata ceea ce simti pentru ea si vei vedea ca e cea mai buna metoda. Sper sa-ti fo fost de ajutor si sa dai si o funtitza

6 răspunsuri:
| LiveYourLife a răspuns:

Pai poate te place...

daca nu vrei sa iesi cu ea ca te vede nu stiu cine macar seara cand e mai intunerichee hee

si nu as vedea dc nu i-ai spune ca o placi adica ti-e teama ca afla cineva si isi bate joc de tine? daca asta e motivul inseamna ca nu sti ce sunt sentimentele pentru o fata
eu una atunci cand iau o decizie nu-mi pasa de nimeni pot unii sa comenteze cat or vrea ca tot nu-mi pasa adica ce fac, fac pe pielea mea asa si la tine...

dar bine acum fiecare cu conceptiile luiwinking

| TanyaX3 a răspuns:

Din ce ai spus mai sus cred ca te placewinkingiar tu poti sa ii faci complimente, sa o inviti la un suc o prajitura.
Baftawinking

| BeBe_9214 a răspuns:

Hellohappy.

Daca inroseste si zambeste cand te vede totul e destul de clar.happy. Te place.

Daca intr-adevar iti place de ea scoate-o la un suc pentru ca ea ( ca orice fata) nu ar sta prea mult cu tine tinand cont ca doresti o relatie,, secreta''. Invit-o undeva sa fiti doar voi doi. Si de acolo lucururile vor veni de la sine.

Iti doresc succes si sper ca ti-am fost de folos.

| andreiandre a răspuns:

Vitriol i foarte simplu sa-ti raspund la ambele intrebari sa zic asa daca rade la glumele tale vorbeste frumos cu tine te place. Si poti sa-i spui direct in fata te plac! sau daca chiar ti neaparat fai multe complimente gen ce ochi frumosi ai! si dupa ce i zici complimentu pleci

| CrazyGirl_7812 a răspuns:

Cred ca ii place
Ii poti spune adevarul dar...cand sunteti singuri
Adica ceva de genul ca ai un sentiment mai special...

| oOSebbiXx a răspuns:

Deciiwinking
Inn primul rand trebuie sa te asiguri ca nu e o fata dinaia' care zice la toti sau care isi bate joc de sentimente.
I-ai id de mess si baga conversatii aiurea si daca iti e rusine sa i-o' zici direct da mass din ala cu ce crezi despre mine si pune 4 lucruri 2 rele 2 bune ceva de gen : te urasc, nu ma int. de tine si te iubesc esti dragut si te plac putin...
spune-i ca nu te superi si ca nu raziwinking
Si veii afla
si daca va combinati.
sa nu iti pese de ceilaltzi daca tu o placi si o iubesti ce ii F**e pe ceilaltzi?
winking Succes happy