| RoxanaGhost a întrebat:

Deci nici nu ştiu cum să încep.Am 13 ani şi mă ia panica fără motiv...De exemplu eram în ora de biologie liniştită fără stres,şi dintr-o dată mi se răceşte inima şi simt că-mi bate inima în călcâie apoi în burtă şi apoi în gât, apoi mă ia o căldură gen ca la frică dar fără motiv...Mi se întâmplase de mai de mult când aveam 11 ani şi mă duse mama la spital pentru o problemă şi acolo mi s-o pus perfuzie în venă pentru prima dată şi făcusem acolo ca un atac de panică, dar atunci era cu motiv.Acum mă ia fără motiv. Ajutaţi-mă măcar cu o părere sad [P.S. scuzaţi dacă am pus categoria greşită tongue]

3 răspunsuri:
| Alcyon a răspuns:

Daca se repeta, ar fi bine sa mergi la un medic.

| hhhapciuuu a răspuns:

Si eu am facut atac de panica acum cativa ani. nu cred ca ai nicio problema. e in mintea ta totul. nervii si sistemul tau nervos nu a suportat prea bine atacul acela de panica si ca sa-ti explic ca sa-ntelegi : e ca si cand ai facut scurt circuit la nervi. o sa treaca cu timpul. pa.

| Doramcpooc a răspuns:

Eu iti recomand sa mergi la biserica. Atat.