| TeLefonCubĻuştutž a întrebat:

Deci nu mai suport pentru a doua oara ma lasa pentru aceeasi fata, mi-a promis ca nu o sa mai faca asa si parca il credeam. Sunt super suparata sad si acum ca vine si vara chiar o sa fie naspa fara el, mie imi spune ca ma iubeste si cand vreau sa petrec timp cu el imi zice ca e ocupat, ca are treaba si iese afara cu curva aia crying
Cum as putea sa procedez, fara scandal sau alte chesti.
Funda :X

Răspuns Câştigător
| sebby27 a răspuns:

Lasa-l in pace.Ce? Vrei sa fii carpa lui? Din moment ce el o ales-o pe aia nu mai exista "te iubesc pe tine". Daca te iubea era cu tine, nu cu ea.Vazand ca tu esti inca dupa el, realizeaza ca ii esti la mana si profita de asta.
Cauta-ti altu. Eventual o sa realizeze ca te-o pierdut si va veni el la tine, nu tu la el.

Bafta!

13 răspunsuri:
| iubesc a răspuns:

Buna. Pai cum ai putea sa procedezi? Sa devii indiferenta cu el. Da-i papucii, a facut-o o data, asta e a doua oara nu are rost sa il mai ierti. Uita-l ca mai sunt baieti pe lumea asta si plus de asta seriosi.

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Eu zic sa te sinucizi

| Karlitta a răspuns (pentru PreaDulcePreaFin):

Mai nu fii rau. Fata chiar sufera laughing.Da.l dracu PinkyMycutz.Mai sunt si alti tampiti pe Terra

| TeLefonCubĻuştutž explică (pentru PreaDulcePreaFin):

Sinucide-te tu laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu uita, încrederea în oameni se pierde o singură dată. Odată ce te-a înselat o singură dată, cică, se va repeta, văzând că îi merge și că relație scârțâia încă de atunci.
Pe el îl doare-n 14, nu vezi? Își bate joc de tine în ultimul hal, iar, dacă tu ești dispusă să continui, ți-o meriți!
Lasă-l cu acea fată!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai da-i o sansa!

| Hαppiηеss a răspuns:

Aceeasi problema care o au majoritatea fetelor care pun intrebari pe acest site! Cine este vinovat ca va indragostiti mereu de baieti nepotriviti care va fac sa suferiti? Voi! Papusa, lasa-l in plata Domnului ca sunt o gramada de baieti, fa-i pe ei sa suspine dupa tine fi isteata nu mai pune botul pentru toti fraierii! sa umble cu cu cine vrea si tu gaseste-ti unul care sa te merite!

| NnDWtf a răspuns:

Vara asta cica e la moda "single".

| WildDream a răspuns:

Te-a lasat deja de doua ori pentru alta si tu plangi dupa el? Ce vrei sa te mai lase si a treia si a patra si a mia oara? Pentru ca mereu o sa apara alta si alta si pe tine o sa te lase ca doar te-a mai lasat si inainte.
Ignora-l ca nu merita. El nu tine la tine asta e clar.

| RoxanaGhost a răspuns:

Draga mea, lasă-l înainte să nu se întîmple cine ştie ce!
Desparte-te de el, fără scandal.Lasă-l să vadă ce a pierdut happy

| ktlina a răspuns:

Lasa-l in pace! E clar ca pentru el nu insemni nimic. Nu poti sa-l obligi sa nu se mai intalneasca cu aia. Trebuie sa ai demnitate si sigur vri gasi pe alt cineva! happy :*

| TeLefonCubĻuştutž explică:

Mersi tuturor pentru sfaturi, ieri a venit la mine si a zis ca fara mine nu exista si eu pur si simplu l-am lasat dracu in pace, gta pentru mine a murit laughing