| Pustoaicaaaaaa a întrebat:

Deci, prietenul meu pe mess nu prea vorbeste, de abia il fac sa spuna ceva si intotdeauna am impresia ca e suparat pe mine si incep sa ma simt prost sad:-

Răspuns Câştigător
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Cred ca e genul tacut, introvertit, coleric si nu prea ai ce face, crede-ma!

Singura varianta e sa vorbesti tu cat pentru amandoi.Esti fata, vei reusi intr-un final sa-l faci sa se deschida! Pana atunci fii mereu sincera si povesteste-i lucruri amuzante si jenante ca sa prinda incredere in el!

Daca nu vrei sa lupti sa il schimbi, atunci realizeaza ca el nu e ceea ce iti doresti si gata!

5 răspunsuri:
| NickiMinaj a răspuns:

Daca nu vorbesti cu el sau cu altcineva, nu mai sta pe mess... laughinglaughing E aiurea sa te uiti pur si simplu la fereastra.

| Pustoaicaaaaaa explică:

Scuzati-ma dar vad ca nu s-a publicat tot ce am scris straight face... e cam asa "Deci, prietenul meu pe mess nu prea vorbeste, de abia il fac sa spuna ceva si intotdeauna am impresia ca e suparat pe mine si incep sa ma simt prost sad, dar cand vorbim la telefon sau iesim pe afara e foarte vorbarethee hee... ce sa fac ca sa nu ma mai simt asa prost cand nu vb cu mine pe mess sad?"

| Alle3xandra a răspuns:

Si care e intrebarea? laughing

| Alle3xandra a răspuns:

Scuze atunci happy Eu cred ca ar trebui sa-l faci sa fie deschis fata de tine.Deschide tot felul de subiecte cum ar fi despre ce va place sau despre lucruri comune care va plac.Sau mai bine spune-i ca nu comunica atat cat vrei tu si sa incerce sa fie mai deschis. Vorbeste-i calm si sincer. Sper ca te-am ajutat :*. Te pup dulce si speri sa rezolvi problema :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa discuti cu el.nu uita cheia comunicarea