| Shateen a întrebat:

Deci. Sa incep cu inceputu. imi place de un baiat. [ practic il iubesc chiar ]. LA inceput eram impreuna dar s`a desp de mine deoarece eu eram rusinoasa si nici sa il pup nu puteam laughing.
In fine asta a fost akm2 ani.
Acum cand eu umblu dupa el. el nu ma baga in seama deloc straight face Cateodata se comporta calumea cateodata nu.
De exp l`am intrebare pe mes ce face a zis ca ce vrea straight face
Ce naiba!?

Răspuns Câştigător
| MissL a răspuns:

Ori tipu` e mistocar de asta ce se crede smecher dar nu e, ori face glume. sincer ft proaste.
Tu ar trebui sa incepi sa-l iei peste picior sai vb ironic cateodata, nu exagera insa, ia-l si tu fite din astea gen "I`m too cool for you baby" si vezi cum vine in limba dupa fundu tau, scuza`mi expresia.
Incearca sa-i raspunzi cu accesi moneda, cand te va intreba el ce faci zii si tu ca ce vrei laughing
Arata-i ca esti tupeista, ca poti si tie indiferent si cu el si fara el si atunci il va atinge undeva la suflet comportamnetul tau si va veni el la tine, in orice caz raspecta-te si nu-l lasa sati vorbeasca urat sau sa te ia la misto, tine-te tare ca esti fata puternica, nu oricine in fata lui, daca iti impui respect i fata lui apoi il joci pe degete. Succes :*

9 răspunsuri:
| unknow a răspuns:

Sa joaca ca tinelaughing...

| didixdsgregtrh a răspuns:

Buna.cam aceeasi chestie mi s-a intamplat si mie...eu zic ca sa'l lasi in pace si pe mess sa nu-l bagi in seama oricat de greu va fi.si sa-l si uiti pentru ca nu mai are niciun rost.

| andralada a răspuns:

Pffff baiatu asta ori ii prost ori face misto de uh sau chiar nu vrea sa vb cu uh eu te sfatuiesc sa ii lasi o perioada sa vezi cf daca mai vb cu uh si daca nu mai vb cu uh ii clar ca nu vrea sa mai vb cu uh si daca vb inseamna ca inca tine la uh si nah poate poate... trebuie sa fii mai tupeista sa iii pupi si uh ca nah poate crede ca nu ii placi si nah acum sper sa te fii ajutata

| Shateen explică:

E mistocare rau tipu big grin

| Shateen explică:

Mistocar*

| CRISStinel38 a răspuns:

Cauta altul care merita! Oare nu poti gasi?

| PiSii_8755 a răspuns:

Eu cred ca ii esti ca"un servetel de unica folosinta". Cand vrea se poate folosi de tine sa faca geloasa o persoana. Cand n-are chef de tine iti vb cu ai zis tu.winking Incearca sa-l uiti si sa treci peste`big hug Mai sunt baieti in lume. Nu e singurul :*.

| perusA a răspuns:

Cat timp ati fost impreuna? nu v-ati sarutat deloc sau n-ai avut tu niciodata intentia?

| MarianCT a răspuns:

Eu zic sa il lasi in pace si sa cauti altu