| maria260626 a întrebat:

Deci sa incep cu inceputul imi place de un baiat din clasa care e coleg la fizica cu mine si nu stiu cum sa eu spun adica daca eu spun direct o sa creada ca sunt o ciudata si nu inteleg de ce mi a dat block pe facebook funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă ți-a dat block, nici nu mai are rost să insiști.

2 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Ti-a dat block pe fb fiindca esti o insuportabila si nu vrea sa aiba de-a face cu tine punct.

| Lawliet14 a răspuns:

N-ar trebui sa ai limite, incearca si daca te umilesti! Macar vei sti o treaba, adica suta la suta adevarul. Si barbatii mai barfesc dar banuiesc ca el nu e genul daca-ti place tie de el, asa ca va aprecia sinceritatea. Pe multi dintre oameni sincer ii incita faptul ca ceilalti se gandesc la ei. E numai in capul nostru ca o sa rada toata scoala de faptul ca ne-a placut de cineva. Nu stiu, eu acum am alta experienta, poate tu nu ai dar iti dau un sfat.