| andreea26062002 a întrebat:

Deci sa incep cu inceputul niste colegi m-au strigat daca vin sa stau cu ei sa le tin companie si cand am plecat de pe terenul de fotbal un coleg a fugit dupa mine ca a vrut sa mergem in parc si am mers in parc dupa m-a dus acasa iar dupa o perioada de timp imi spune ca nu ma place de m-a mai scos in parc si restul funda

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Dupa ce te-a cunoscut mai bine si-a dat seama ca nu sunt compatibile caracterele voastre.A analizat ce s-a intamplat intimpul intalnirilor si a tras concluzia ca asa este cinstit sa-ti spuna adevarul in mod direct ca nu te place. A procedat ca un baiat educat si civilizat.

| Emilian65 a răspuns:

Intreaba-l pe el de ce te-a scos din parc, daca nu te place.

| LoveSleep a răspuns:

Deci sa incep cu inceputul baiatu asta probabil ca e mai inteligent ca tine cum spuneam e mai destept si baiatul ăsta si-a dat seama de ceva ca nu esti in stare sa pui un **** de punct la o propozitie si probabil ca i-a disparut marea dragoste pe viitor iti sugerez sa pui niste semne de punctuatie salut

| Alexutza1712 a răspuns:

S-ar putea sa fi fost o provocare. Un coleg de-al tau l-a provocat pe baiatul asta sa te invite in parc, si dupa sa iti spuna ca nu te lace. Nu stiu... Asta e parerea mea...

| EvaAnamaria a răspuns:

Iar eu nu am înțeles nimic din întrebare. laughing