| Klaus666 a întrebat:

Deci sa va explic. O fata m-a invitat cum sa zic mai mult sa ne cunoastem dar am o banuiala ca ii cam place de mine.Nu prea stiu cum sa procedez. Please HELP Dau funda

9 răspunsuri:
| Făgăraş a răspuns:

Pai daca o fata te-a invitat sa va cunoasteti ( ca doar acesta este primul pas in intemeierea serioasa si sincera a uneo relatii ) este un pas bun! Acuma este bine sa ai o atitudine echilibrata prin care sa ii arati ca si tu esti dispus sa vorbiti ( asta in cazul in care iti place de ea ) iar pe de alta parte una diplomatica in care sa nu ii arati o disperare in a avansa rapid si superficial relatia. E bine sa fi natural. Nici cand va intalniti, sa stati la 50 de metri dar nici sa sari de fericire pe ea ( nu e altceva numai ca va da Politia Comunitara amenda pentru obscenitai pe domeniul public, glumesc ). Sa ii arati ca sunteti pe aceiasi lungime de unda si sa analizezi ceea ce faci ea si sa raspunzi exact la gesturile ei! daca va placeti amandoi, atunci incetul cu incetul o sa vina totul de la sine! MUlt succes

| mat31new a răspuns:

Comporta-te normal si sa nu treci peste limite.

| Danysan a răspuns:

Vezi ca fetele chiar daca te invita afara nu este absolut nevoie sa te si placa-Intai vor sa cunoasca persoan respectiva ca sa zic asa... Daca te palce uitat-e cu atentie la urmatoarele semne sau afirmatii-1-Daca isi mangaie parul asa intr-u fel mai aparte.
2-Daca te priveste in ochi si iti zambeste.
3-Daca bate apropouri ca ar vrea pe cineva in viata ei dar ca nu gaseste tipul respectiv.
4-Daca te atinge pe mana involuntar.
5-Daca rade la glumele tale(asta) daca esti o persoana cu umor laughing
6-Daca si-a pus gentuta intr-e tine si ea si apoi in mod subit o ia si o pune in cealata parte.
7-Daca zice ca esti un tip minuat de mai multe ori.
8-Daca folosete dulcegarii la adresa ta.
9-Daca spune ca adora sa petreca tipu cu tine.
10-Daca te saruta sti si tu bine ce inseamna.
ACUM-partea a doua cum sa vb -Vb cu ea despre pasiunile ei, laud-o cat de cat. Descopera ca ai lucruri cu ea in comun atunci pe moment laughing sti ce zic.Vb deschis si multe in special lucruri marunte.NU E BINE-Sa vb cu ea despre fostul -adica depinde de fata -dar risti sa te ia ca pe un sfatuitor-si sa intri la friends zone.Dui o floare-(Acum pe bune un baiat cu care iesi in oras si iti auce o floare sigur te palce -asta daca nu e prieten sau frate -Cam atat -Succesx :-Fundia?

| Făgăraş a răspuns (pentru Danysan):

App foarte bune semnele! M-am intalnit si eu cu una ( care mi-a zis ca nu vrea relatie pana la urma! si mi-o povestit de unu ca nu o vrut sa fie cu ea! si in loc sa ma inghita in iubirea ochisorilor ei dulci ea se uita la stele!

| Klaus666 explică (pentru Făgăraş):

Complicate mai sunt fetele astea.

| Danysan a răspuns (pentru Klaus666):

Nu sunt amice conteaza sa gasesti tu pe cineva care sa vrea sa fie cu tine si sa tina la tine cu adevarat -Nu uita de Fundita :-D?

| Făgăraş a răspuns (pentru Klaus666):

Am si eu o telenovela cu o domnsioara creata! o telenovela adresata copiilor de la 0-5 ani!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde te-a invitat, pe fb? Daca vrea sa va intalniti fi tu insuti deoarece tipei i-a placut comportamentul tau si din cauza asta vrea sa va cunosteti

| Andrei_Rusu_1998 a răspuns:

Dupa numele tau care se termina in 666 ai 11 ani jumate clar